Kavajë | Automjete | Makina | Fiat | 124

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


06 Qer 21:00 ,

FiAt

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Nën 15:15 ,

Furgon mallrash IVECO

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Tet 10:08 ,

Shitet iveco daily

15 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Sht 16:03 ,

Shitet Fiat okazion

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Gush 19:19 ,

Fiat 124 e vetmja ne shqiperi

Viti: 60-at
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Gush 19:19 ,

Okazion unike e vetmja ne shqiperi

Viti: 60-at
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Gush 19:18 ,

Fiat i VITI 1967

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 60-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Gush 19:14 ,

Fiat 124

Viti: 1980
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Gush 14:59 ,

fiat

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Gush 12:07 ,

fiat

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim