Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ferrari | Enzo Ferrari

21 Tet 07:56 ,

Okazion , Shitet mini makine pista me benzine ,

300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: > 500 000
Në fillim