Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ferrari | 750

21 Sht 09:23 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 17:48 ,

Shitet ose nderrohet

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim