Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ferrari | 612

06 Sht 14:14 ,

Ferrari 612 Scaglietti

82 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Në fillim