Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ferrari | 550

12 Pri 17:47 ,

❗Shitet vinç ne Vlore❗

800 000 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim