Bulqizë | Automjete | Makina | Dodge | Nitro

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 14:09 ,

Dodge Nitro RT

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 09:00 ,

DOGE NITRO 2.8.NAFT 08.FULL KRET. 4X4.nrrohet

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Mar 20:14 ,

dodge nitro 2800 nafte

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Shk 01:41 ,

Rruga stef kaculini

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Shk 21:16 ,

Dodge Nitro 2.8 nafte 2008

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 15:22 ,

Dodge Nitro 2.8 nafte

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Korr 08:32 ,

Dodge Nitro 2007

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Mar 14:09 ,

shitet dhe nderrohet

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 21:57 ,

Dodge Nitro 2.8

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 14:20 ,

Dodge

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim