Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Dodge | Nitro

Dje 12:31 ,

DOGE NITRO 2.8.NAFT 08.FULL KRET. 4X4.nrrohet

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:53 ,

Dodge Nitro RT

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Qer 12:21 ,

Dodge

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 01:41 ,

Rruga stef kaculini

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Shk 21:16 ,

Dodge Nitro 2.8 nafte 2008

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 15:22 ,

Dodge Nitro 2.8 nafte

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Mar 14:09 ,

shitet dhe nderrohet

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 21:57 ,

Dodge Nitro 2.8

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 14:20 ,

Dodge

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Qer 16:37 ,

Super doodge nitro

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Pri 15:24 ,

Dodge Nitro 4.0 R/T Sport Edition

10 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 11:43 ,

Foristrafe Dodge nafte

9 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 01:14 ,

E ardhur NGA italia

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Gush 14:41 ,

Dodge nitro fulll

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 00:57 ,

DODGE NITRO

14 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 09:59 ,

dodge nitro

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Mar 20:35 ,

Dodge Nitro 2.8 nafte -08

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Mar 00:45 ,

Dodge nitro

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
29 Jan 21:09 ,

Dodge nitro

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Nën 10:05 ,

Dodge nitro 2,8 dizell automatik edhe ndrrim

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim