Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Dodge | Model tjetër

17 Jan 10:39 ,

Shitet Dodge Viti 2006 2.0 Nafte

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Jan 12:08 ,

Dodge

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Gush 10:43 ,

Dodge benzin+gaz

2 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Pri 11:36 ,

SHITET DOGE FORISTRAD

11 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Mar 15:59 ,

Shes makine

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Sht 12:21 ,

Daf frigoriferik

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 14:13 ,

Shitet dodge ne gjendje te shkelqyer

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Mar 16:44 ,

ocassione shitet makina dr gaz+benxin 2009

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Tet 15:06 ,

Dodge motorr 2000

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Tet 20:07 ,

DAF

7 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
02 Jan 19:16 ,

Iveko

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim