Lezhë | Automjete | Makina | Dodge | Journey

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 16:23 ,

Super e paster 2.0 naft 4x4 Automat full opsional

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Nën 11:43 Dyqani ,

U SHIT Dodge Journey 2.0 Turbodiesel

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Nën 16:06 ,

DODGE JOURNEY

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Tet 18:59 ,

Dodge

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Sht 19:19 ,

Dodge Journe 2009

620 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Korr 16:58 ,

Dodge

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Mar 16:49 ,

Dodge Journey

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 15:08 ,

Dodge

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Shk 23:58 ,

Vetura ne shitje

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
20 Jan 15:41 ,

Dodge

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim