Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Dodge | Journey

Dje 21:14 Dyqani ,

Dodge Journey 2.0 Turbodiesel

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Qer 19:54 ,

Dodge

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Mar 16:49 ,

Dodge Journey

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 15:08 ,

Dodge

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Shk 23:58 ,

Vetura ne shitje

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
20 Jan 15:41 ,

Dodge

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Jan 11:14 ,

2014 Dodge Journey crossroad

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Gush 16:03 ,

Dodge

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
15 Qer 21:34 ,

Dodge Journey

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 17:00 ,

Dodge Journey 2.0 Diesel

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Shk 20:32 ,

Dodge viti 2006 motor 2.0 nafte

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim