Krujë | Automjete | Makina | Dodge | Caliber

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 13:38 ,

Dodge caliber 2.0 nafte ndrohet

3 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:43 ,

Dodge Caliber

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:20 ,

Dodge Caliber viti 2008 2.0 naft

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:21 ,

Dodge Caliber 2.0 naft 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:52 ,

DODGE CALIBER VITI 2006. MOTOR 200 NAFTE

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:24 ,

Dodge Caliber 1.8 GAZ Benzin ekonomike 08.full as

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Jan 21:17 ,

Tiran

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Jan 20:43 Dyqani ,

Doodge Caliber SRT Viti 2007 Nafte 2.0

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Dhj 16:06 ,

Dodge Caliber 2.0 Nafte

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Dhj 20:15 ,

DOGE CALIBER

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim