Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | DeTomaso

Pantera , 1
22 Tet 09:50 ,

golf 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim