Bulqizë | Automjete | Makina | Daihatsu

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 16:55 Dyqani ,

DAIHATSU MATERIA,12/2008, AUTOMATIKE, 1.5 BENZIN

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Maj 09:26 ,

Dajhatsu siron

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
26 Maj 11:34 ,

PJES KEMBIMI DAIHATSU TERIOS 1.3BENZIN 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
25 Maj 20:44 ,

Daihatsu hijet ��

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 11:29 ,

Daihatsu Trevis

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Maj 14:00 ,

Nderrohet me Toyota Yaris Automat + diferencen

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Maj 11:40 ,

SHITET DAIHATSU

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 01:06 ,

Okazion

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Pri 09:24 ,

Daihatsu Cuore 1.0 benzine viti 2006

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim