Kavajë | Automjete | Makina | Daihatsu | Sirion

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 19:22 Dyqani ,

DAIHATSU SIRION, 2006, AUTOMATIKE, 1.3 BENZINE+GAZ

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 17:00 Dyqani ,

DAIHATSU SIRION 1.0 BENZINE AUTOMAT 2002 SWISSAUTO

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 00:06 ,

Okazion

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Dhj 17:46 ,

Daihatsu benzin gas

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Nën 11:33 ,

Daihatsu

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Nën 13:25 ,

Daihatsu Sirion “S” 1.3-benzine 4x4 Zvicra.

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Tet 14:01 ,

Shitet makine

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Tet 20:15 ,

Daihatsu Sirion

450 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Sht 00:16 ,

Okazion .Daihatsu Sirion

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Gush 13:42 ,

daihatsu sirion

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Në fillim