Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Daihatsu | Model tjetër

11 Pri 20:47 ,

Jeep Daihatsu per male Okazion

2 200 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
23 Shk 17:49 ,

Daihatsu hijet

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Korr 10:28 ,

Daihatsu

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
11 Maj 18:02 ,

DAIHATsU ■■■>¤AUTO -RUBIN

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
17 Pri 17:14 ,

Daihatsu Sirion Automat 4x4 1.0 Benzine

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Pri 16:50 ,

Tacuma dajacu

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 11:14 ,

Shitet feroza daihatsu

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 11:08 ,

Daihastu ne gjendje perfekte

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim