Pogradec | Automjete | Makina | Daihatsu | Hijet | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


11 Nën 18:16 Makina , Tiranë

Dahitsu hijet okazion per 5 dite

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Sht 18:49 Makina , Durrës

Shitet

400 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Korr 20:33 Makina , Tiranë

Shes Kamiocine per transport mallrash

320 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Mar 23:16 Makina , Fier

kamioncine e vogel japoneze daihatsu hijet

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
23 Mar 22:56 Makina , Fier

kamioncine japoneze daihatsu hijet

2 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
18 Shk 18:56 Makina , Shkodër

Gzimi

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Shk 14:57 Makina , Shkodër

Shitet super gjendje

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Jan 19:35 Makina , Tiranë

Daihatsu hijet viti 2003

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
19 Gush 08:32 Makina , Tiranë

Mjet transporti

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Nën 14:57 Makina , Durrës

Dihatsu Hijet -07

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim