Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Daihatsu | Hijet

16 Qer 14:26 ,

OKAZION��

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 22:31 ,

shitet

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 20:44 ,

Daihatsu hijet ��

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Shk 18:47 ,

Kamiocine per transport mallrash

320 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Shk 17:49 ,

Dahitsu hijet okazion

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Nën 21:13 ,

Dahiatsu Hijet

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Mar 23:16 ,

kamioncine e vogel japoneze daihatsu hijet

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
23 Mar 22:56 ,

kamioncine japoneze daihatsu hijet

2 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
18 Shk 18:56 ,

Gzimi

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Shk 14:57 ,

Shitet super gjendje

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Jan 19:35 ,

Daihatsu hijet viti 2003

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
19 Gush 08:32 ,

Mjet transporti

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Nën 14:57 ,

Dihatsu Hijet -07

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Nën 09:11 ,

Dihatsu Hijet benzin -07

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Gush 15:28 ,

Daijatsu

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Gush 15:19 ,

Letrat e per a deri ne shkurt te viti qe vjejj

4 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Shk 12:14 ,

Kamioncin e vogel

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim