Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Daihatsu | Feroza/Sportrak

15 Qer 15:55 ,

Shitet Feroza Daihatsu

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Maj 09:57 ,

Daihatsu foroza

2 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Sht 17:13 ,

Shitet urgjet.

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Gush 10:53 ,

Shitet ose derojet

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Gush 18:35 ,

Daihatsu feroza per pjes

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Qer 14:28 ,

Shitet

Viti: 1993
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Pri 22:11 ,

Super daihatsu feroza kabrio per terren malor

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Dhj 22:05 ,

Okazion Daihatsu Feroza

1 200 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Dhj 21:57 ,

Okazion shitet daihatsu

1 200 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Qer 13:00 ,

Daihastu Feroza Sportak 4x4

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Qer 23:34 ,

4x4

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Maj 22:13 ,

Daihatsu Feroza 4x4

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
15 Maj 21:12 ,

Daihatsu 4x4 benzin

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
09 Maj 11:00 ,

Gjc

1 800 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
08 Pri 21:12 ,

Daiharsu Feroza 4x4

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Shk 18:21 ,

Dihatsu Feroza benzin

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Jan 15:37 ,

Daihatsun 4x4

950 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
22 Sht 21:33 ,

Daihatsu

2 900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim