Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Daihatsu | Cuore

21 Jan 08:38 ,

Daihatsu Cuore 2006 Automatike Zvicra

1 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 07:59 ,

Daihatsu Cuore (yaris)

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Korr 20:27 ,

E sapo ardhur nga zvicra

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Mar 15:03 ,

Daihatsu Cuore

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Sht 11:30 ,

1000 euro okazion

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Qer 17:18 ,

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Pri 12:07 ,

Makine e re

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 10:18 ,

Daihatsu Coure 1.0 benzin

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Korr 11:56 ,

Daihatsu Cuore -04 super ekonomike

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 10:44 ,

super ekonomike okazion

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim