Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Daihatsu | Copen

18 Maj 10:29 ,

CABRIO 650 TURBO BENZIN

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Pri 20:10 ,

Daihtasu

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Maj 11:49 ,

OKAZION Daihatso Copen 1.3 Benzine

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 14:53 ,

Daihatsu copen

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 14:49 ,

Daihatsu Copen 650 benzine -06

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Në fillim