Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Daihatsu | Charade

Sot 13:28 ,

DAIHATSU 900 benzine

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Sht 19:23 ,

Daihatsu Charade

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Sht 20:50 ,

Daihatsu Charade benzin

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Sht 16:54 ,

Shitet makina

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim