Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Daewoo | Nubira

07 Gush 07:51 ,

Daevu

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 22:21 ,

Daewoo Nubira

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Gush 23:11 ,

Daewoo Nubra benzin

1 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Korr 15:08 ,

Albania,Tiran

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Dhj 15:01 ,

Daewoo Nubira

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Gush 01:29 ,

shitet daevo nubira targa te huja

1 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Pri 20:31 ,

Daewoo

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Pri 18:22 ,

Daewoo Nubira benzin

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 16:13 ,

daevo nubira

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 13:50 ,

SHES DAEWO 3500 EURO

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Shk 14:50 ,

DAEWOO BENZIN-GAZ SEKUENCIAL -99

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 13:47 ,

Shitet ndrohet Daewoo Nubira benzin gaz -00

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim