Kukës | Automjete | Makina | Daewoo | Nexia

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


27 Tet 19:28 ,

Shitet Daewoo

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Pri 12:06 ,

Daewoo Nexia motor 1.48

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Pri 16:54 ,

Daewoo Nexia Benzin+Gaz -99

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim