Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Daewoo | Musso

11 Maj 14:03 ,

Daivu okazion ekinomike

1 200 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Mar 20:06 ,

Daewoo musso

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 19:45 ,

Daewoo Musso

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Tet 19:48 ,

Per arsye emigrimi

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Tet 16:48 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 19:14 ,

Shitet Makina Daewoo

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Tet 14:09 ,

Daewoo Musso

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Tet 19:29 ,

Daewoo Musso dizel

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim