Tiranë | Automjete | Makina | Daewoo | Lacetti

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


02 Sht 14:09 ,

Shitet Daewoo Lacetti 1.4 Benzine

1 490 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Qer 12:11 ,

Okazzion mundesi ndrrimi

1 750 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Dhj 13:42 ,

Chevrolet Lacetti

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Në fillim