Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Daewoo | Lacetti

02 Sht 14:09 ,

Shitet Daewoo Lacetti 1.4 Benzine

1 490 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Qer 12:11 ,

Okazzion mundesi ndrrimi

1 750 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Dhj 13:42 ,

Chevrolet Lacetti

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Në fillim