Pogradec | Automjete | Makina | Daewoo | Kalos | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 15:04 Makina , Sarandë

Daewoo Kalos gaz/benzine 2004

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Nën 08:20 Makina , Tiranë

Shitet me gaz automatike

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Nën 17:08 Makina , Durrës

Daewoo

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Gush 21:21 Makina , Durrës

Daewoo kalos 1.4 benzine ose nderrohet !!

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 11:12 Makina , Vlorë

Shitet Daewoo kalos 1.2 beznine 2004

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Mar 23:40 Makina , Tiranë

Daewoo Kalos 1.4benzin gaz

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Qer 13:56 Makina , Tiranë

Daewoo Kalos

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Shk 11:45 Makina , Tiranë

Daewoo kalos

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Jan 15:23 Makina , Gjirokastër

Daewoo 2003

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Tet 18:19 Makina , Tiranë

Shitet daewoo 2005 automatik 1.4 benzine 3200 euro

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim