Delvinë | Automjete | Makina | Daewoo | Kalos

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 16:26 ,

SHITET 2006 1.2 BENZINE KM 118.000 ORIGJINALE

1 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:21 ,

Daswo kalos

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:39 ,

Daewoo Kalos

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Mar 21:38 ,

dajvu prerje shervoleti policis shitet benxin gaz

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 21:31 ,

okazion

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 21:17 ,

Daewoo Kalos benzin+gaz

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Shk 18:48 ,

daewoo bencin gaz 1.4

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 19:08 ,

Daewoo kalos 2004

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 18:40 ,

Daewoo kalos 2004

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 15:53 ,

Daewoo Kalos gaz/benzine 2004

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim