Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Daewoo | Espero

21 Qer 16:27 ,

DAEWO NE GJENDJE TE MIRE

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Qer 19:13 ,

Daewoo 98.1,4 benzine

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 15:23 ,

biciklet origjinale

350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Qer 15:03 ,

okazion shitet daewo espero

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim