Tepelenë | Automjete | Makina | Dacia

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 20:12 ,

Dacia Sandero 2012 B+G

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:20 ,

Dacia Sandero 1.0 2019 me 0 km

7 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:02 ,

.Shitet Dacia sandero 1.5 naft 2012 shum ekonomike

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:44 ,

Dacia sandero

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:43 ,

Shitet Dacia Sandero 1.5 naft 2012 shum ekonomike

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:21 ,

Dacia duster 1.5 me gjitha sherbimet 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:58 Dyqani ,

DACIA SANDERO 1.5 NAFTE MANUALE 2010

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:35 ,

DACIA LOGAN BENZINE+GAZ

2 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:05 ,

Dacia stepway

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim