Kurbin | Automjete | Makina | Dacia

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 22:40 ,

Duster 1.5 nafte 4x4 2013 manual

6 570 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:11 Dyqani ,

Daci Logan 1.4 Benzin.

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:37 ,

Dacia Sandero 1.0 2019 me 0 km

7 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:28 ,

DCIA SANDERO. BENXIN/GAS VITI 2010. ME DOGANE

2 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:26 Dyqani ,

NE SHITJE DACIA SANDERO 2012

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 20:12 ,

Dacia sandero 1.5 nafte

35 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:43 ,

DACIA SANDERO E 2012 1.5 NAFTE SHUM EKONOMIKE

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:12 ,

Dacia stepway

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:13 Dyqani ,

DACIA SANDERO 2009 1.4 GAZ BENZINE

2 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim