Bulqizë | Automjete | Makina | Dacia

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 22:38 ,

Super gjendje Dacia Sandero vetem 30.472 km

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:37 ,

Super gjendje Dacia Sandero vetem 30.472 Km

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:37 ,

Super gjendje Dacia Sandero Vetem 30.472 km

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:37 ,

Super gjendje Dacia Sandero vetem 30.472 Km

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:11 ,

Dacia Logan 6+1 vende 2007 1.5 Nafte

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:27 ,

Dacia me dogan te paguar

2 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 16:35 Dyqani ,

DACIA SANDERO 1.5 NAFTE MANUALE 2010

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:25 ,

Dacia Sandero 1.0 2019 me 0 km

7 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:13 ,

DACIA LOGAN BENZINE+GAZ

2 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:13 ,

SHITET DACIA SANDERO 1.5 NAFTE 2012 SHUM EKONOMIKE

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim