Sarandë | Automjete | Makina | Dacia | Sandero | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 17:45 Shitorja Makina , Tiranë

DACIA SANDERO 1.5 NAFTE MANUALE 2010

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:49 Makina , Tiranë

Shitet Dacia Sandero 1.5 naft 2012 shum ekonomike

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:29 Makina , Tiranë

Shitet Dacia sandero 1.5 naft 2012 shum ekonomike

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Nën 11:56 Makina , Tiranë

Dacia Okazion

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
14 Nën 14:00 Makina , Tiranë

Shitet Dacia 2013

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Nën 14:00 Makina , Tiranë

Shitet Dacia Stepway

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Nën 14:00 Makina , Tiranë

Dacia Stepway 2012 1.5Nafte

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Nën 09:32 Makina , Tiranë

Dacia Sandero 1.2 Benzine 2014

3 490 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Nën 09:32 Makina , Tiranë

Dacia Sandero 1.2 Benzine 2014

3 490 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Nën 08:53 Makina , Tiranë

Shitet Dacia Sandero e 2014

3 490 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim