Pogradec | Automjete | Makina | Dacia | Sandero | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 14:04 Makina , Tiranë

Shitet Dacia sandero 1.5 naft 2012 shum ekonomike

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:42 Makina , Tiranë

Dacia Okazion

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 10:54 Shitorja Makina , Tiranë

DACIA SANDERO 1.5 NAFTE MANUALE 2010

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:10 Makina , Tiranë

Shitet Dacia Sandero 2017, 1.5 nafte

7 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:01 Makina , Tiranë

Shitet Dacia Stepway

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 13:01 Makina , Tiranë

Shitet Dacia 2013

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:01 Makina , Tiranë

Dacia Stepway 2012 1.5Nafte

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 11:28 Makina , Tiranë

Shitet Dacia Sandero 1.5 naft 2012 shum ekonomike

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Nën 10:21 Makina , Tiranë

Dacia sandero 1.5 nafte 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Nën 12:57 Makina , Vlorë

Dacia Sandero ne shitje !!

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim