Kavajë | Automjete | Makina | Dacia | Sandero

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 22:24 ,

Shitet Dacia sandero

3 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:30 ,

Dacia stepway

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:16 ,

Dacia Sandero 2012 B+G

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:34 ,

Shitet Dacia sandero 30.436km

3 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:28 Dyqani ,

DACIA SANDERO 1.5 NAFTE MANUALE 2010

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:53 ,

dacia sandero 1.2 benzin 2011 ne super gjendje

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:33 ,

Shitet Dacia Stepway e 2018

9 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:16 ,

Shitet Dacia Sandero 1.5 naft 2012 shum ekonomike

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 07:43 ,

Shitet Dacia Sandero e 2014

3 490 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 07:43 ,

Shitet Dacia Sandero e 2014

3 490 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim