Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Dacia | Model tjetër

04 Shk 09:25 ,

Dacia Sandero StepWay

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Jan 16:54 ,

Dacia Stepway

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Qer 15:36 ,

Dacia Stepway viti 2012

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Pri 11:53 ,

Dacia ferroza -95

2 500 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim