Kavajë | Automjete | Makina | Dacia | Logan

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 09:43 ,

DACIA LOGAN BENZINE+GAZ

2 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Shk 07:23 ,

dacia logen

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Jan 19:22 ,

DACIA LOGAN 1.6 BENZIN + GAZ 2008 ME DOKUMENTA

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Jan 13:02 ,

U shit faleminderit merjep.al

1 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Nën 16:30 ,

SHITET DACIA LOGAN 2012 eco2 SUPER GJENDJE

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Nën 14:49 ,

DACIA LOGAN 1.6 cc Benzin - Gaz

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Tet 20:19 ,

Makina me Qera,Tirane

17 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Tet 14:50 ,

Dacia 1.5

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Tet 11:39 ,

Shitet automjet Dacia 1.4 gaz + benzine

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 12:10 ,

Dacia

3 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim