Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Dacia | Lodgy

24 Shk 18:25 ,

Dacia Lodgy 1.5 naft

1 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 15:49 ,

Dacia Lodgy 1.5 Nafte -15

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim