Pogradec | Automjete | Makina | Dacia | Duster | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 11:06 Makina , Tiranë

Dacia duster 1.5 me gjitha sherbimet 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 10:06 Makina , Tiranë

Shitet Dacia Duster

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Tet 10:58 Makina , Tiranë

Dacia duster

6 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Sht 00:43 Makina , Librazhd

2014 Dacia Duster 4X4 1.5 dCi

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Gush 17:09 Makina , Tiranë

fut bjer

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Pri 10:21 Makina , Tiranë

Makine me qera,Tirane

30 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 18:17 Makina , Durrës

Okazion

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Shk 07:37 Makina , Lushnjë

Okazion Daf cf

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Sht 13:20 Makina , Tiranë

Dacia Duster 4x4

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Në fillim