Kurbin | Automjete | Makina | Dacia | Duster

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 09:44 Dyqani ,

Shitet Dacia Duster 4X4

11 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 09:42 Dyqani ,

Shitet Dacia Duster 4X4

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 09:40 Dyqani ,

Dacia Duster

11 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Dhj 08:49 ,

Duster 1.5 nafte 4x4 2013 manual

6 570 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Nën 13:07 ,

Dacia Duster Nafte 2015

6 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Tet 13:38 ,

SHITET NDERROET

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Sht 21:28 ,

Dacia duster 1.5 me gjitha sherbimet 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 16:27 ,

RENAULT DUSTER 2.0 136 4WD AUT

12 950 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Korr 01:06 ,

Dacia Duster 1.5 dci Ultimo Modello Nuovissima

13 250 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim