Kukës | Automjete | Makina | Dacia | Dokker

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


05 Nën 16:13 ,

Shitete Dacia Dokker PAssagjer 4+1 2017

8 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Pri 03:15 Dyqani ,

Daccia Dokker 2017

8 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Pri 09:23 ,

Dacia Dokker 1.5dCi MiniVan Viti 2017

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Dhj 09:05 ,

Furgon Iveco

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Tet 14:53 ,

Makina

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Qer 10:33 ,

DAF

700 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: > 500 000
22 Qer 22:09 ,

Daf

700 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: > 500 000
19 Nën 10:40 ,

shitet

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim