Tiranë | Automjete | Makina | Citroën

2 CV , 1
AX , 4
Berlingo , 131
C1 , 102
C2 , 143
C3 , 742
C4 , 485
C5 , 167
C6 , 5
C8 , 10
C-Crosser , 8
C-Elysée , 21
CX , 1
DS3 , 20
DS4 , 8
DS5 , 14
Evasion , 2
Jumper , 20
Jumpy , 16
Nemo , 5
SAXO , 49
Xantia , 10
Xsara , 71
ZX , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje Tiranë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Citroën | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Shk 14:33
Linku:
Dyqani ,

Shitet CITROEN Xsara Picasso

130 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 20:52
Linku:
,

CITROEN C4 GRAND PICASSO 2009

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Shk 14:33
Linku:
Dyqani ,

Shitet URGJENT - CITROEN C5

100 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 14:33
Linku:
Dyqani ,

Shitet urgjentttt - CITROEN C6

400 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 10:51
Linku:
Dyqani ,

Citroën C4 Picasso

780 000 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 00:45 Dyqani ,

CITROEN C4,VITI 2009,AUTOMAT,1.6 NAFTE,4750 EURO

4 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:46 ,

SUPER OKAZION AUTOMAT 2008 1.6NAFT IDEAL PER FEMRA

2 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:42 Dyqani ,

Citroen C4 Automat 1.6 Naft

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:57 ,

Citroen C4 ..kambio automatike ..naft..viti 2007

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:46 ,

OKAZION CITROEN BERLINGO 1.9

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:45 Dyqani ,

CITROEN C4 PICASSO EXCLUSIVE 2009, AUTOMAT, NAFTE

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:33 ,

1.4 nafte, 2011, targa shqiptare. Klima, xham panoramik

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:32 ,

OKAZION CITROEN XSARA PICASSO BENZIN-GAZ FULL SUPERGJENDJE

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:13 ,

Citroen c3 pluriel

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:55 ,

Citroen Berlingo 2010 1,6 hdi. / 4900€

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:56 ,

nderrohet okazion

3 990 EUR

Dje 17:12 Dyqani ,

NE SHITJE C-CROSSER 2007

5 670 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 17:07 Dyqani ,

CITROEN C4 PICASSO

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:02 Dyqani ,

CITROEN C4 PICASSO

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:36 ,

Shitet 1,9 nafte ne gjendje te mire

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:29 ,

CITROEN C5 EXLUSIVE 2.0 HDI 2012 163 PS AUTOMATIK PA DOGANE

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:58 Dyqani ,

C4 Picasso 1.6 Naftë Automatike

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:53 ,

Citroen C4 AUTOMAT

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:47 Dyqani ,

CITROEN DS4, VITI 11/2011, AUTOMATIKE, 1.6 NAFTE

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:38 Dyqani ,

Citroen Grand C4 Picasso 2.0cc Nafte Automat 2009

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:38 Dyqani ,

Citroën, C 4 Pikaso 1.6 naftë automat

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:38 Dyqani ,

Citroen grande pikaso C4 1.6cc nafte automat

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 15:13 ,

SHITET CITROEN C3 2005 1.4tdci automat.

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:50 ,

CITROËN C4 PICASSO 1.9 DISSEL VITI 2009 AUTOMAT

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:35 ,

Citroen C3 1.4 Manual 2003

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:34 ,

Citroen C3 2005 1.4 Nafte

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:23 ,

Citroen C3 1.6 HDI 90Cv Exclusive

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:04 ,

Citroen C4 automatike vp 2012 nafte 1.6 super full

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:10 Dyqani ,

Citroen C3 1.4 nafte automatik

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:02 ,

Shitet nderrohet me bezin gaz viti2009 cmi.3.000€

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:29 Dyqani ,

�� OKAZION CITROEN C3 PICASO 2011 ��

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:19 Dyqani ,

CITROEN C4, VITI 2008, MANUALE, MOTORR 1.6 NAFTE

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:17 Dyqani ,

CITROEN C4 GRAND PICASSO,VITI 2009, AUTOMATIKE,1.6 HDI NAFTE

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:15 Dyqani ,

CITROEN C3 PICASSO, VITI 2014, AUTOMATIKE, MOTORR 1.6 NAFTE

6 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 11:34 Dyqani ,

CITROEN DS5-2.0 Diesel + HYBRID4-2013-SAPO ARDHUR-SAPO TARGU

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:48 Dyqani ,

Auto City - Citroen,2010,Automat ���� ����

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:20 ,

Citroen C3 Benzine Gas

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:13 ,

Citroen C3 Automatike

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:06 ,

Citreoen C3 1.4 naft 2010

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:59 Dyqani ,

Makina per trasport ushqimor

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 09:45 Dyqani ,

OKAZION! Citroën C4 1.6 Nafte Automatike, Gjendje Perfekte!

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:41 Dyqani ,

Citroen C4 Picasso 1,6 Kamjo Automatike 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 09:26 ,

CITROEN C 4 PICASO 1.6 NAFTE AUTOMATIK

3 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 07:55 ,

Citroen

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 22:03 ,

Citroen C4 Picasso 1.6 Nafte

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 21:33 ,

Citroen C3 Exclusive

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Mar 20:06 ,

Okazion

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Mar 19:14 ,

Citroen C4 -07

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Citroën | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione