Delvinë | Automjete | Makina | Citroën | Xsara

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 18:18 ,

Citroen viti 2002 nafte

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:14 ,

Citroen 1.6 benzine (behet me GAZ )

1 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:04 ,

Citroen

900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:20 ,

Okazion!!! Citroen xsara nga gjermania me dogane

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 16:31 ,

Shitet citroen 1.4 benzie

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 21:01 ,

Citroen xsara

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Maj 23:47 ,

Shitet citeroen xsara coupe

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 03:05 ,

Shitet nderrohet

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 21:21 ,

Citroen

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Pri 02:55 ,

Shiter ose nderrohet

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim