Delvinë | Automjete | Makina | Citroën | Xsara Picasso

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 21:17 Dyqani ,

CITROEN X-SARA PICASSO,11/2008, MANUALE, 1.6 NAFTE

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:41 ,

CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:19 ,

Citroen Xsara Picasso

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Maj 08:23 ,

Citroen xsara picaso

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 18:08 ,

Citroen picaso

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Maj 20:51 ,

OKAZION��Shitet Citroen Picasso 1.6 Diesel 2005

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Maj 19:42 ,

SHITET ~ OKAZION ~Citroën

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Maj 00:14 Dyqani ,

���� CITROEN PICASSO VITI 2009 BENZIN GAZ 1.6����

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Maj 14:31 ,

Shitet ndrrohet

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Maj 21:49 ,

Citroen Xsara Picasso

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim