Tiranë | Automjete | Makina | Citroën | Xantia

13 Jan 10:36 ,

okazion

950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 14:00 ,

Okazion

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 15:01 ,

Shite per arsye mosperdorimi

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Qer 11:03 ,

okazio

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Pri 09:40 ,

Okazion Citroen

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Pri 18:51 ,

Citroen xantia exploziv dhe nderrohet

150 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 11:48 ,

Citroen per vetem 2220 leke

2 220 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Nën 08:32 ,

Citroen Xantia ECLUSIVE 2.0 HDI -00

1 660 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Dhj 21:08 ,

XANTIA CITROEN 650 E

650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Dhj 20:41 ,

Citroen Xantia benzin -96

750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim