Pogradec | Automjete | Makina | Citroën | Xantia | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


23 Qer 12:49 Makina , Kurbin

citroen xantia

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Shk 11:58 Makina , Berat

Citroën xantia 2.0 HDI

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Jan 14:00 Makina , Tiranë

Okazion

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 15:01 Makina , Tiranë

Shite per arsye mosperdorimi

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Qer 11:03 Makina , Tiranë

okazio

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Pri 15:06 Makina , Kurbin

Citroën xantia mundesi nderrimi

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Pri 09:40 Makina , Tiranë

Okazion Citroen

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Pri 18:51 Makina , Tiranë

Citroen xantia exploziv dhe nderrohet

150 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 17:48 Makina , Shkodër

Citroen xantia

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 11:48 Makina , Tiranë

Citroen per vetem 2220 leke

2 220 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim