Kukës | Automjete | Makina | Citroën | Xantia

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


11 Maj 14:28 ,

Citroen Xantia dizel

1 300 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 13:50 ,

Citroën xantia 2.0 HDI per pjes kembimi

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Jan 10:40 ,

citroen xantia

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Jan 10:36 ,

okazion

950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Dhj 16:27 ,

citroen xantia

400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Dhj 19:23 ,

Citroën xantia mundesi nderrimi

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Qer 12:49 ,

citroen xantia

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Jan 14:00 ,

Okazion

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 15:01 ,

Shite per arsye mosperdorimi

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim