Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Citroën | Xantia

11 Maj 14:28 ,

Citroen Xantia dizel

1 300 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 13:50 ,

Citroën xantia 2.0 HDI per pjes kembimi

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Jan 10:40 ,

citroen xantia

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Jan 12:28 ,

Citroen xantia

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 10:36 ,

okazion

950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Dhj 16:27 ,

citroen xantia

400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Dhj 19:23 ,

Citroën xantia mundesi nderrimi

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Qer 12:49 ,

citroen xantia

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Jan 14:00 ,

Okazion

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 15:01 ,

Shite per arsye mosperdorimi

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Qer 11:03 ,

okazio

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Pri 09:40 ,

Okazion Citroen

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Pri 18:51 ,

Citroen xantia exploziv dhe nderrohet

150 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 17:48 ,

Citroen xantia

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 11:48 ,

Citroen per vetem 2220 leke

2 220 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Nën 08:32 ,

Citroen Xantia ECLUSIVE 2.0 HDI -00

1 660 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Nën 20:38 ,

U shittt flmmm Merr Jep.Al

400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 21:08 ,

XANTIA CITROEN 650 E

650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Dhj 20:41 ,

Citroen Xantia benzin -96

750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim