Bulqizë | Automjete | Makina | Citroën | SAXO

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


25 Maj 17:33 ,

Citroen saxo 850€

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 10:30 Dyqani ,

Citroen saxo 2002 benzin 1.1.

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Maj 12:58 ,

Shitet citroen saxo

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Pri 14:47 ,

Saxo 1.4 benzine

600 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 17:30 ,

Citroen Saxo benzin

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Shk 16:25 ,

Shitet

1 100 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Shk 18:32 ,

Citroën saxo

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Jan 10:35 ,

Citroen saxo 1.1 benzin

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 12:39 ,

Shitet Citrën Saxo 2002

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 14:13 ,

Citroen Saxo benzin

60 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim