Tiranë | Automjete | Makina | Citroën | Nemo

Dje 20:10 ,

Shitet nderrohet me bezin gaz viti2009 cmi.3.200€

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Qer 22:02 ,

Citroen Nemo 1.4 benzine dhe gaz

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Jan 00:04 ,

Citroen nemo 1.3 nafte

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 14:43 ,

Super Okazion Citroën Nemo 2011 me letra per 1 vit

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 08:13 ,

Citroen Nemo

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim